UIT

UITGAAN

 

 

 

 

 

 

 

UITGAAN IN NEDERLAND

voor uitgaan in Nederland scroll naar beneden

Attractiepark Koningin Juliana Toren in ApeldoornU wilt zoveel mogelijk attracties? Dan is attractiepark Koningin Juliana Toren bij Apeldoorn een aanrader! Met wel 59 attracties op de plattegrond van het park zult u namelijk niet weten waar eerst te beginnen.


Misschien een idee om eerst even in het reuzenrad te springen […] Koningin Juliana Toren verder lezen. Gelderland


Weekagenda Cafeetje van Marja

Tot snel in ’t Cafeetje van Marja! Klik HIERvoor de website

JUN9
La Banda Caliente
Za 16:003 gasten
‘t Cafeetje van Marja
Apeldoorn
JUN24
Fadocafé
Zo 15:0024 gasten
‘t Cafeetje van Marja
Apeldoorn
JUN30
KLUTS
Za 16:002 gasten
‘t Cafeetje van Marja
Apeldoorn
JUL7
Danny and the Wildcats
Za 16:004 gasten

Geplande evenementen

Maandagavond: Apeldoorns Popkoor (APK)

Repetitie-avond van het Apeldoorns Popkoor onder leiding van Reitse Giesbers. Zin om in een leuk, eigentijds koor meerstemmig te zingen? Dan is het Apeldoorns Popkoor wellicht iets voor jou! Voor meer informatie en boekingen www.apeldoornspopkoor.nl

Woensdagochtend: SisterKaffee
Vanaf 10:00 uur tot 12:00 uur: Het SisterKaffee in Apeldoorn is een vrouwencafé waar alle vrouwen, jong en oud, van harte welkom zijn voor een kopje koffie en een praatje.

Donderdag, vrijdag en zaterdagavond: Dagmenu
Vanaf 17:30 uur een heerlijke warme maaltijd. Keuze uit drie verschillende maaltijden voor € 12,50.

Vrijdagochtend: MamaCafé Apeldoorn
Vanaf 10.00 uur tot 11.30 uur: Elkaar in huiselijke sfeer ontmoeten, terwijl de kinderen lekker spelen. Zie de Facebookpagina van het mamacafé voor actuele informatie.

Iedere eerste zaterdag van de maand: Singer Songwriterscafé
Van 16 tot 18 uur een mooie middag met talent van het Singer Songwriters collectief Apeldoorn.



ZONDAG 10 JUNI 2018
AGC Centrumwandeling

zondag 10 juni 14:00 t/m 15:30 uur
Borstbeeld van Willem I | Apeldoorn

André Kuipers

zondag 10 juni 14:30 uur
Theater Orpheus | Apeldoorn

Kwiebus en Snoezepoes

zondag 10 juni 15:00 t/m 15:45 uur
Kinderparadijs Malkenschoten | Apeldoorn

MAANDAG 11 JUNI 2018
Debat in Gigant: Is de mens zijn brein?

maandag 11 juni 20:00 uur
Podium Gigant | Apeldoorn

Apeldoornse kerken organiseren debatavonden

maandag 11 juni 20:00 uur
Gigant | Apeldoorn

DINSDAG 12 JUNI 2018
Indiase vega-restaurantavond

dinsdag 12 juni 18:00 uur
India Palace | Apeldoorn

Alzheimer Cafe

dinsdag 12 juni 19:30 t/m 21:30 uur
De Loohof | Apeldoorn

Alzheimer Café

dinsdag 12 juni 19:30 uur
Woonzorgcentrum De Loohof | Apeldoorn

WOENSDAG 13 JUNI 2018
Inloopmiddag: Hulp bij Leren

woensdag 13 juni 14:00 t/m 17:00 uur
Alexis leerhulpmiddelen.nl | Apeldoorn

Culinaire wandeling door Berghorst

woensdag 13 juni 14:00 t/m 16:00 uur
Ontmoetingsplek Berghorst | Apeldoorn

Kwiebus en Snoezepoes

woensdag 13 juni 15:00 t/m 15:45 uur
Kinderparadijs Malkenschoten | Apeldoorn

Wilde flora

woensdag 13 juni 15:00 uur
Talma Borgh | Apeldoorn

Koffie en info avond Odd Fellows Apeldoorn

woensdag 13 juni 19:30 t/m 21:00 uur
Logegebouw Odd Fellows in de Stolp | Apeldoorngaan in Apeldoorn

ZA
2 jun

Lavender 23:00
Chicago Social Club, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Chin Chin Dynasty – Aoa Special 21:30
Chin Chin Club, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Amsterdam Open Air By Night 23:00
Claire, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Marcelo Vasami – Inception 23:00
Club NL, Amsterdam NL

ZA
2 jun

3x NYX 23:00
Club NYX, Amsterdam NL

ZA
2 jun

House Of Balloons: One Year Anniversary 23:00
Club Up, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Amsterdam Open Air By Night 23:00
De Marktkantine, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Talismann All Night 23:00
De School, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Festimi Soundsystem & Friends 23:00
Disco Dolly, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Psycho-Jones Action Dj Set 23:59
DOKA, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Brainwash 23:00
Escape, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Amsterdam Open Air 2018 – Saturday 12:00
Gaasperpark, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Every Saturday Night Wild Reggae Dancehall 21:00
Jamaica Lounge, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Op Visite: Quinten 909 22:00
Kopstootbar, Amsterdam NL

ZA
2 jun

The Weslo Show – Every First Saturday Of The Month 23:00
Martin’s Social Club, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Layers#002: Anjunadeep Amsterdam 23:59
Melkweg, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Anjunadeep Amsterdam 23:55
Melkweg, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Arnabeat 23:30
Melkweg, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Encore 23:55
Melkweg, Amsterdam NL

ZA
2 jun

The Flying Dutch 2018 – Amsterdam 12:00
N-1 Park, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Stille Disco Zomeravonden 23:00
Noorderlicht Cafe, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Darko Sessions – Allnighter 23:00
Oosterbar, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Bear-Necessity Welcome Party Bingham Cup 22:00
Panama, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Janey 23:30
Paradiso, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Spielraum: Boris, Elad Magdasi, Polly F & Ki/ki 23:00
Radion, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Deathmetaldiscoclub 22:00
Ruigoord, Amsterdam NL

ZA
2 jun

química Bachata Partydj Tintaguiramigos 21:30
Salsa Club Mystique, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Aoa By Night 23:00
Shelter, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Soccerrocker Festival 2018 12:00
Sportpark Drieburg, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Multigroove Festival #2 14:00
Stadspodium, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Insomnia- Techno All Night Long 23:59
Sugarfactory, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Ouwe Stijl Is Botergeil 23:30
Tolhuistuin, Amsterdam NL

ZA
2 jun

X – Ams 23:00
Westerunie, Amsterdam NL

ZA
2 jun

Then & Now – Sneaker Party 21:00
Zip & Zo GrandCafe, Amsterdam NL

ZA
2 jun

5th Dimension 20:00
5th Avenue, Arnhem NL

ZA
2 jun

Free Your Mind 2018 Afterparty 23:30
Luxor Live, Arnhem NL

ZA
2 jun

Free Your Mind Festival 2018 15th Year Anniversary! 13:00
Stadsblokken, Arnhem NL

ZA
2 jun

Euroavond Temptation Edition 22:30
Rodenburg, Beesd NL

ZA
2 jun

Henk Wijngaard 00:00
Afslag 30, Beilen NL

ZA
2 jun

Vunzige Deuntjes 22:00
De Graanbeurs, Breda NL

ZA
2 jun

Ploegendienst Festival 2018 – Saturday 13:00
Galderse Meren, Breda NL

ZA
2 jun

Tribe – For The Love Of Drum & Bass 22:45
Mezz, Breda NL

ZA
2 jun

Fiesta Exotica 23:55
STECK, Delft NL

ZA
2 jun

Ain’t No Party Like An Oldschool Party 21:00
W2 Poppodium, Den Bosch NL

ZA
2 jun

Sexy Saturday 00:00
Club Lustig, Den Haag NL

ZA
2 jun

Fiesta 23:30
Havana Den Haag, Den Haag NL

ZA
2 jun

Afterhours The Crave Festival 00:00
Het Magazijn, Den Haag NL

ZA
2 jun

Gentz & Friends 23:00
Opera Zalencentrum, Den Haag NL

ZA
2 jun

Bintang At Night 22:00
Paard van Troje, Den Haag NL

ZA
2 jun

DODGE presents : The Hague Yard 23:30
Paardcafé, Den Haag NL

ZA
2 jun

Afterhours The Crave Festival 00:00
PIP, Den Haag NL

ZA
2 jun

Yumm Yumm 23:00
Dorst, Deventer NL

ZA
2 jun

Saturday Night Out 23:00
22·24 Club & Event, Doetinchem NL

ZA
2 jun

Panic Vs. Stanton Solo Night 22:00
Dolhuis, Dordrecht NL

ZA
2 jun

The Flying Dutch 2018 – Eersel 12:00
E3 Strand Eersel, Eersel NL

ZA
2 jun

Ellen Ten Damme 20:00
OpenluchtTheater Eibergen, Eibergen NL

ZA
2 jun

No Diggity – Eindhoven 22:00
De Oude Rechtbank, Eindhoven NL

ZA
2 jun

Drum026 22:00
De Sociale Dienst, Eindhoven NL

ZA
2 jun

Hollands Plein Festijn 19:00
Flash Back, Gorinchem NL

ZA
2 jun

Dot Party: Kraak & Smaak 22:00
DOT, Groningen NL

ZA
2 jun

Disco Society
DOT, Groningen NL

ZA
2 jun

Soul City Groningen – Summer Edition 21:00
Noordlease Stadion, Groningen NL

ZA
2 jun

Planet Paradigm: A One Day Festival Trip 12:00
Paradigm, Groningen NL

ZA
2 jun

Roots – Joenes, Q, Kwambo 23:30
Simplon, Groningen NL

ZA
2 jun

Downstage: Moon King 23:00
Vera Downstage, Groningen NL

ZA
2 jun

Lollyclub 23:55
Club Ruis, Haarlem NL

ZA
2 jun

Irie Fire 6 22:00
Patronaat, Haarlem NL

ZA
2 jun

Solide Groef 21:00
Patronaat, Haarlem NL

ZA
2 jun

Rocking Rollerdisco 23:00
Patronaat, Haarlem NL

ZA
2 jun

Éxtra Vies Veerplas Pre Party 23:55
Stalker, Haarlem NL

ZA
2 jun

Keep The Fire Burning Summer Edition 22:00
Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Haarlemmermeer NL

ZA
2 jun

Zwollywood Latin Nights Blue Jeans Party 21:30
De Keet van Heerde, Heerde NL

ZA
2 jun

Disco-Train 21:00WIN
Grandcafe de Heeren, Heerhugowaard NL

ZA
2 jun

Full Moon Party 23:00
‘t Tunneke, Heesch NL

ZA
2 jun

Hidden Garden Pre-Party At Foodstock Helmond 19:00
Havenpark, Helmond NL

ZA
2 jun

Vunzige Deuntjes – Hilversum 23:00
De Vorstin, Hilversum NL

ZA
2 jun

Vestrock 12:00WIN
Eiland Buitenvest, Hulst NL

ZA
2 jun

Blckprty x Schuren Bij de Buren – Bokoesam Live 23:00
de Nobel, Leiden NL

ZA
2 jun

Disco-Train Feestweek Lekkerkerk 20:00
Park Weydehoeck, Lekkerkerk NL

ZA
2 jun

Kinky Paradise 20:00
Partycentrum Players, Lelystad NL

ZA
2 jun

Superstijl In Lelystad 22:00
Poppodium Underground, Lelystad NL

ZA
2 jun

Q-Music Foute Party 20:30
Fletcher Hotel-Restaurant Paasberg, Lochem NL

ZA
2 jun

Hot Line 23:00
Complex Maastricht, Maastricht NL

ZA
2 jun

30 Something 22:00
Muziekgieterij Timmerfabriek, Maastricht NL

ZA
2 jun

Jebroer 22:00
Dieka van de Kruusweg, Markelo NL

ZA
2 jun

Babylon 22:00
Chez, Marknesse NL

ZA
2 jun

Scooter Give Away
Party Palace New York, Nieuw-Amsterdam NL

ZA
2 jun

Celebration Saturday 22:00
El Sombrero, Nijmegen NL

ZA
2 jun

Metro Kollektief – XXII 23:00
Merleyn, Nijmegen NL

ZA
2 jun

Intents Festival 2018 11:00
Sportpark den Donk, Oisterwijk NL

ZA
2 jun

Knuss – Summer Special 22:00
Het Farm, Oude Wetering NL

ZA
2 jun

90’s Party 22:00
De Leeren Lampe, Raalte NL

ZA
2 jun

Q-Music het Foute Uur 21:30
Bollee Events, Rhenen NL

ZA
2 jun

The Flying Dutch 2018 – Rotterdam 12:00
Ahoy, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Confetti Club 23:59
Annabel, Rotterdam NL

ZA
2 jun

After The Boat 23:00
BAR, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Saturday Night Out 22:00
Café ‘t Fust, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Ladies Night Special 23:00
Club Vie, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Salsa Aan de Haven – 5 Year Anniversary 22:00
de Doelen, Rotterdam NL

ZA
2 jun

R&b Cafe – Gentlemen’s Club 23:00
De Kuip, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Summer Nights 23:55
Discotheque Risque, Rotterdam NL

ZA
2 jun

OMG – Onesie Feestje! 21:00
Huiskantine, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Modular Boat Fest 17:00
Love Boat, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Full Moon Fest Rotterdam 23:00
Maassilo, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Jollove 1 Year Anniversary 22:00
My Kech, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Jimmy. Makes All The Girls Goin Wild 23:00
NORA Rotterdam, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Confetti Club XL 23:59
Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam NL

ZA
2 jun

The Couch x – Invites Minced Milk 23:00
Superdisco, Rotterdam NL

ZA
2 jun

It’s All About The Music Rotterdam – Rooftop Edition 20:00
The Suicide Club, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Saturday Night x Glamour Edition 23:00
The VIP room, Rotterdam NL

ZA
2 jun

The Flying Dutch Afterparty 23:00
Villa Thalia, Rotterdam NL

ZA
2 jun

Summer Break’18 – End Of Year Beach Festival 14:00
Colorado Charlie, Scheveningen NL

ZA
2 jun

Feest Met Jewelste 20:00
DownUnderBeach, Scheveningen NL

ZA
2 jun

Theatre presents Tony Junior 23:00
City Theater, Schijndel NL

ZA
2 jun

Shot Night 2.0 23:00
Seasons 2.0, Schoonhoven NL

ZA
2 jun

30andup! de Beste Muziek Uit 70’s, 80’s & 90’s 20:30
Jamm Beach, Ter Heijde NL

ZA
2 jun

Hardcore & Oldschool Part 3 23:00
Level One, Terneuzen NL

ZA
2 jun

Gaande X Boter 23:00
013, Tilburg NL

ZA
2 jun

The Age Of Music 23:00
PKHS, Tilburg NL

ZA
2 jun

Rewind Tilburg 23:00
Smederij, Tilburg NL

ZA
2 jun

Dance Classics – The Party 21:00
De Pul, Uden NL

ZA
2 jun

Rubber 23:00
Basis, Utrecht NL

ZA
2 jun

Diep In De Groef: Soulclap Special 23:00
EKKO, Utrecht NL

ZA
2 jun

40up Zomerfestival 12:00
Grasweide Papendorp, Utrecht NL

ZA
2 jun

Engedinge 23:00
Stairway, Utrecht NL

ZA
2 jun

30 x 30 In 030 23:00
TivoliVredenburg, Utrecht NL

ZA
2 jun

We All Love 80’s 90’s 00’s 23:00
Winkel van Sinkel, Utrecht NL

ZA
2 jun

Full Moon Festival – New Moon at The Lake 13:00
De Ven, Velzen-Zuid NL

ZA
2 jun

Decennium / Pat Cool / Whale / Colney Hatch 18:30
Grenswerk, Venlo NL

ZA
2 jun

Re-Loaded – ‘5 Year Anniversary’ 23:59
Showtime, Vlaardingen NL

ZA
2 jun

Pre Summer Festival 15:00
Machinefabriek Vlissingen, Vlissingen NL

ZA
2 jun

House Addicts – Neon Editie 23:00
Club 6001, Weert NL

ZA
2 jun

Hard Infantry Live Session 20:00
Reuring Wehl, Wehl NL

ZA
2 jun

Dance Behind The Wall 2018 14:30
Stadshaven Wijk bij Duurstede, Wijk bij Duurstede NL

ZA
2 jun

Cheatcode 23:00
Utopia cascade, Zoeterwoude NL

Uitgaan op zondag 3 juni 2018
ZO
3 jun

Ladies 4 Ladies In Actie Voor Pink Ribbon 16:00
Club Cell, Almere NL

ZO
3 jun

Kizomba Social 19:00
Sport en partycentrum De Kegel, Amstelveen NL

ZO
3 jun

Rêver Pour Toi – The Afterparty 00:00
ABE club & lounge, Amsterdam NL

ZO
3 jun

De Kliniek 23:00
Club NL, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Sloppy Sundaes – Je Favo van de Week 23:00
Disco Dolly, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Juice 23:00 WIN
Escape, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Amsterdam Open Air 2018 – Sunday 12:00
Gaasperpark, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Köle B2b Alex Sharp All Night Long 23:00
John Doe, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Rebellion Festival 12:00
Melkweg, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Vrouwenfestival Aphrodite 14:00
NoordOogst, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Havana x Aoa – Unofficial Afterparty 23:00
Nova, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Aoa By Night At Shelter Amsterdam Hosted By Cartel 23:00
Shelter, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Wicked Jazz Sounds 23:30
Sugarfactory, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Sugarfactory After Hours 06:00
Sugarfactory, Amsterdam NL

ZO
3 jun

It Was Only A Matter Of Time 06:00
Sugarfactory, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Zomercircus – Techno Special 13:00
Thuishaven terrein, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Downtown Rooftop Party – Summer Kick Off 17:00
W Amsterdam, Amsterdam NL

ZO
3 jun

Hot Sunday Night – Dancehall Night 23:00
Mondial, Beek NL

ZO
3 jun

Rêver Pour Toi 15:00 WIN
Beachclub Vroeger, Bloemendaal aan Zee NL

ZO
3 jun

Dixon – All Day Long 17:00
Woodstock 69, Bloemendaal aan Zee NL

ZO
3 jun

Zonnig – Summer Kickoff 16:00
Strand Binnen, Breda NL

ZO
3 jun

Social Dance 20:00
Rico Latino, Enschede NL

ZO
3 jun

Vestrock Junior 13:00
Eiland Buitenvest, Hulst NL

ZO
3 jun

Intents Festival 2018 13:00
Sportpark den Donk, Oisterwijk NL

ZO
3 jun

Kizomba Op het Dak! 15:00
Parkeerdek WTC-Beursplein, Rotterdam NL

ZO
3 jun

Cloud 8 Earlybird 15:00
The Suicide Club, Rotterdam NL

ZO
3 jun

Su!, Live: Aptijt, Gio, Avion Boyz 23:00 WIN
The VIP room, Rotterdam NL

ZO
3 jun

Frankey & Sandrino (4hr Set) At The Beach! 15:00
Colorado Charlie, Scheveningen NL

ZO
3 jun

The Crave Festival Closing – Palms Trax All Night At The Beach 21:00
Whoosah, Scheveningen NL

ZO
3 jun

Hier Zijn Wij 14:00
Smederij, Tilburg NL

ZO
3 jun

Utrecht Centraal Met Hiphop Saved My Life 13:30
ROOST aan de Singel, Utrecht NL

ZO
3 jun

Culturele Zondag 10:00
Theater Kikker, Utrecht NL

ZO
3 jun

Fiesta Domingo 18:00
Spektakel, Zwijndrecht NL

Contacts:
Posted by: city-search on

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *